Wydarzenie

Ikona BIP Ikona rodo Ikona Portal Pracownika Ikona poczty Ikona Grupa JSW Ikona szukania

Podwyższona emisja hałasu w EC Radlin.

Od 14 maja do 7 czerwca realizowany będzie kolejny etap rozruchu bloku Elektrociepłowni Radlin, tzw. dmuchanie kotła i rurociągów łączących, zgodnie z procedurą technologiczną.
W związku z tym wystąpi kontrolowany wydmuch pary do atmosfery, poprzez tłumiki hałasu,  a co za tym idzie, mogą pojawić się podwyższone poziomy emisji hałasu.

Informujemy, że zrzut pary następować będzie w godzinach od 7.00 do 12.00 oraz między 12.00 i 17.00. Czynności te wynikają z zaplanowanej procedury technologicznej i mają charakter krótkotrwałej, kilkunastominutowej  emisji.

Za utrudnienia przepraszamy.

(rb)

 

Inne aktualności

Zakończenie akcji ratunkowej

Z głębokim żalem przyjęliśmy informację, że po wielogodzinnej akcji ratunkowej prowadzonej w kopalni Knurów-Szczygłowice, lekarze stwierdzili zgon poszukiwanego górnika.

Pracownicy i Zarząd JSW KOKS S.A. składają rodzinie i bliskim zmarłego górnika szczere wyrazy…

Wizyta rady nadzorczej i zarządu JSW S.A. w elektrociepłowni w Radlinie

5 sierpnia elektrociepłownię oraz koksownię w Radlinie odwiedzili członkowie rady nadzorczej JSW S.A. na czele z Katarzyną Bilińską przewodniczącą rady nadzorczej JSW S.A. oraz członkowie zarządu JSW S.A. z Ryszardem Jantą prezesem zarządu JSW S.A. 

Wizyta miała na…

JSW KOKS S.A. i Śląski Uniwersytet Medyczny planują współpracę

16 lipca w siedzibie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach odbyło się spotkanie Jerzego Wolińskiego prezesa zarządu JSW KOKS S.A. z Tomaszem Szczepańskim rektorem uczelni.

Spotkanie odbyło się w atmosferze otwartości i wzajemnego zainteresowania współpracą. W…

Nowy członek zarządu JSW KOKS S.A.

9 lipca Rada Nadzorcza JSW KOKS S.A. podjęła uchwałę w sprawie powołania Jacka Albrechta do pełnienia funkcji członka zarządu ds. inwestycji i rozwoju JSW KOKS S.A.

Powołanie do pełnienia funkcji nastąpiło z dniem 14 lipca.

Powołanie nowego członka zarządu stanowi…

Studenci Wydziału Geologii Uniwersytetu Warszawskiego z wizytą w Koksowni Przyjaźń

9 lipca Koksownię Przyjaźń w Dąbrowie Górniczej należącą do JSW KOKS S.A. odwiedziła grupa studentów III roku Wydziału Geologii Uniwersytetu Warszawskiego, którzy w ramach praktyk z zakresu geologii złóż z elementami górnictwa, zapoznali się z praktycznym aspektem…

Spotkanie prezesa JSW KOKS S.A. z Prezydentem Dąbrowy Górniczej

18 czerwca odbyło się spotkanie Jerzego Wolińskiego prezesa zarządu JSW KOKS S.A. z Marcinem Bazylakiem Prezydentem Miasta Dąbrowa Górnicza oraz Ewą Fudali-Bondel z-cą Prezydenta.

Rozmowy dotyczyły aktualnej działalności  JSW KOKS S.A. na terenie miasta, perspektyw…

Więcej aktualności