Dokumenty / Ogłoszenia

JSW KOKS S.A. realizuje proces wdrożenia nowej platformy zakupowej i aukcyjnej o nazwie Marketplanet.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy naszych Dostawców, iż JSW KOKS S.A. realizuje proces wdrożenia nowej platformy zakupowej i aukcyjnej o nazwie Marketplanet.

Zakresem wdrożenia zostały objęte następujące jednostki organizacyjne:

  • Biuro Logistyki Zaopatrzenia, w tym Dział Zakupów oraz Dział Przetargów,
  • Służby Dyrektora Wsparcia Technicznego, w tym Biuro Remontowe, Biuro Koordynacji i Rozliczenia Usług, Biuro Automatyki i Remontów Elektrycznych,
  • Dział Surowców Strategicznych.

W związku z prowadzonym wdrożeniem oraz planowaną zmianą platformy zakupowej informujemy, że od momentu produkcyjnego uruchomienia Platformy Marketplanet wszyscy Wykonawcy zainteresowani składaniem ofert na dostawę surowców, materiałów, maszyn i urządzeń oraz robót i usług, którzy nie posiadają konta na platformie zakupowej OnePlace, zobowiązani będą do rejestracji swojej firmy w Strefie dostawcy.

Obsługa JSW KOKS S.A., będzie możliwa za pośrednictwem platformy zakupowej obsługiwanej na zlecenie JSW KOKS S.A. przez firmę ORE. Niezbędne materiały informacyjne znajdują się pod adresem: oneplace.marketplanet.pl

Z uwagi na planowany Państwa udział w testowaniu funkcjonalności w postępowaniach, już teraz zapraszamy Państwa do skorzystania z platformy OnePlace.

Aby uzyskać pełen dostęp do procesów zakupowych i zamówieniowych w przyszłości, niezbędne jest dokonanie rejestracji na platformie Marketplanet OnePlace lub kontakt z biurem obsługi klienta OnePlace pod numerem +48 22 576 87 90, gdzie konsultanci poinformują Państwa o możliwościach platformy. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z instrukcją poruszania się po Strefie dostawcy portalu OnePlace.