JSW KOKS SA

Media

JSW KOKS S.A. pomaga św. Mikołajowi!

07-12-2018

6 grudnia to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka. Miliony dzieci na całym świecie wyczekują w tym dniu odwiedzin św. Mikołaja, który przyniesie im upragnione prezenty. A ponieważ św. Mikołaj jest bardzo zapracowany i nie zawsze może dotrzeć do wszystkich na czas, dlatego JSW KOKS. S.A. postanowiła w tym roku pomóc mu w dostarczeniu prezentów do dzieci.

 

Do czterech instytucji zlokalizowanych w pobliżu naszych koksowni, w imieniu Zarządu JSW KOKS S.A. zostały przekazane drobne upominki w postaci słodyczy. Paczki ze słodyczami zostały rozdane dzieciom podczas zorganizowanych dla nich ceremonii wręczania prezentów przez św. Mikołaja. W takcie mikołajkowych spotkań dzieci mogły uczestniczyć w licznych zabawach, konkursach czy nawet w spektaklu teatralnym.

Mamy nadzieję, ze tegoroczne mikołajki były dla wszystkich uczestniczących w nich dzieci miłym przeżyciem. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wspomóc niżej wymienione instytucje w organizacji tych tradycyjnych spotkań.

Oto instytucje, którym JSW KOKS S.A. przekazało upominki:

  1. Świetlica Środowiskowa "Koliba" w Radlinie.
  2. Świetlica Środowiskowa w Dąbrowie Górniczej - Strzemieszyce Małe.
  3. Stowarzyszenie "Nasza Szkoła - Nasz Dom" w Zabrzu-Biskupicach.
  4. Placówka Wsparcia Dziennego w Czerwionce-Leszczynach w Dzielnicy Leszczyny.

Z okazji tegorocznych mikołajek JSW KOKS S.A. życzy wszystkim dzieciom spełnienia marzeń i otrzymania upragnionych prezentów, które spowodują, że ten dzień na długo zapadnie im w pamięci.« Premier RP z wizytą w Koksowni Przyjaźń