Oferta

Operator urządzeń węglowni – maszynista odbioru węgla

JSW KOKS S.A jest największą spółką wchodząca w skład Grupy Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Zatrudniamy ponad 2300 pracowników, dzięki którym jesteśmy
jednym z potentatów w produkcji koksu na rynku polskim oraz europejskim.

Poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: JSW KOKS S.A. Odział KKZ , Zabrze, ul. Zamkowa 9

System pracy: zmianowy

Zakres obowiązków:

  • Prowadzi rozładunek węgla z wagonów na wyładowni.
  • Obsługuje kołowroty do przetaczania wagonów na wyładowni o ile posiada uprawnienia manewrowego.
  • Prowadzi odbiór dostaw węgli surowych i ich rozdział do zbiorników sekcji A, B i C.
  • Przestrzega ustalonych zasad ruchu zbiorników.
  • Obsługuje taśmociągi rewersyjne i układ transporterów dostawczych.
  • Odpowiada za stan techniczny i konserwację eksploatowanych urządzeń.
  • Wykonuje prace porządkowe oraz odpylające  na przydzielonym rejonie obiektu.

Wymagania:

  • wykształcenie:   min. zawodowe;
  • doświadczenie zawodowe: -------------
  • kwalifikacje: ------------
  • znajomość obsługi programów pakietu MS-Office: ------------
  • umiejętności interpersonalne:   umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • premie
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • dofinansowanie do karnetów sportowych
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Termin oraz miejsce składania dokumentów: list motywacyjny, wypełniony kwestionariusz osobowy dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym ochrony danych osobowych adnotacją „REKRUTACJA NA STANOWISKO OPERATOR URZĄDZEŃ WĘGLOWNI – MASZYNISTA ODBIIORU WĘGLA.” należy przesłać lub złożyć w zaklejonej kopercie  w: Dziale Organizacji/Dziale Kadr  i Rekrutacji Oddział Przyjaźń, Dąbrowa Górnicza ul. Koksownicza 1, Zespole Kadr i Rekrutacji w następujących lokalizacjach: Siedziba Spółki, Zabrze ul. Pawliczka 1, Koksowniach: Jadwiga, Dębieńsko, Radlin do dnia 28.02.2020r. do godziny 14:00.

Oferty niespełniające wymogów formalnych określonych powyżej nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.