Oferta

Elektromonter

JSW KOKS S.A jest największą spółką wchodząca w skład Grupy Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Zatrudniamy ponad 2300 pracowników, dzięki którym jesteśmy jednym z potentatów w produkcji koksu na rynku polskim oraz europejskim.

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: JSW KOKS S.A. Odział KKZ, Zabrze, ul. Zamkowa 9

System pracy: zmianowy

Zakres obowiązków:

  • Nadzoruje poprawną pracę systemów energetycznych zakładu: układu zasilania i rozprowadzania energii elektrycznej.
  • Wykonuje przydzielone prace remontowe we wszystkich oddziałach zakładu.
  • Prowadzi  zabezpieczenie ruchu ciągłego na określonej brygadzie.
  • Usuwa przeszkody eksploatacyjne występujące w czasie pracy brygady.

Wymagania:

  • wykształcenie:  zawodowe, średnie, średnie techniczne – kierunek elektryczny
  • doświadczenie zawodowe:  -----
  • kwalifikacje:   uprawnienia G1/E
  • znajomość obsługi programów pakietu MS-Office: ------
  • umiejętności interpersonalne:    umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • premie
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • dofinansowanie do karnetów sportowych
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Termin oraz miejsce składania dokumentów: list motywacyjny, wypełniony kwestionariusz osobowy dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym ochrony danych osobowych, adnotacją „REKRUTACJA NA STANOWISKO  ELEKTROMONTER.” należy przesłać lub złożyć w zaklejonej kopercie w: Dziale Organizacji/Dziale Kadr i Rekrutacji Oddział Przyjaźń, Dąbrowa Górnicza ul. Koksownicza 1, Zespole Kadr i Rekrutacji w następujących lokalizacjach: Siedziba Spółki, Zabrze ul. Pawliczka 1, Koksowniach: Jadwiga, Dębieńsko, Radlin do dnia 16.03.2020r. do godziny 14:00.

Oferty niespełniające wymogów formalnych określonych powyżej nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.