Oferta

Specjalista ds. turbin i kotłów

JSW KOKS S.A jest największą spółką wchodząca w skład Grupy Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Zatrudniamy ponad 2300 pracowników, dzięki którym jesteśmy jednym z potentatów w produkcji koksu na rynku polskim oraz europejskim.

Poszukujemy Kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: JSW KOKS S.A. Radlin, ul. Hutnicza 1

Zakres obowiązków:

  • Przyszła eksploatacja i obsługa bloku energetycznego w Koksowni Radlin (inwestycja w toku),
  • opiniowanie dokumentacji projektowej dla inwestycji,
  • nadzór nad właściwą realizacją inwestycji,
  • bieżąca współpraca ze służbami inwestycyjnymi i inżynierem kontraktu.

Wymagania:

  • wykształcenie: preferowane wyższe techniczne, o profilu energetycznym, mechanicznym lub pokrewnym,
  • doświadczenie zawodowe:
  • wykształcenie wyższe – doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, wykształcenie średnie – minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • kwalifikacje: posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego G2/E i G3/E będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość obsługi programów pakietu MS-Office: w stopniu dobrym,
  • umiejętności interpersonalne: komunikatywność, systematyczność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • premie
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • dofinansowanie do karnetów sportowych
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Do składania ofert zachęcamy również pracowników JSW KOKS S.A. zainteresowanych zmianą stanowiska pracy.

Termin oraz miejsce składania dokumentów: list motywacyjny, wypełniony kwestionariusz osobowy dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym ochrony danych osobowych adnotacją „REKRUTACJA NA STANOWISKO SPECJALISTA DS. TURBIN I KOTŁÓW.” należy przesłać lub złożyć w: Dziale Organizacji/Dziale Kadr i Rekrutacji Oddział Przyjaźń, Dąbrowa Górnicza ul. Koksownicza 1, Zespole Kadr i Rekrutacji w następujących lokalizacjach: Siedziba Spółki, Zabrze ul. Pawliczka 1, Koksowniach: Jadwiga, Dębieńsko, Radlin do dnia 24.09.2019r. do godziny 14:00.

Oferty niespełniające wymogów formalnych określonych powyżej nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.